26 відгуків
+380 (96) 434-32-12
+380 (67) 539-80-08
ТеплоДім

"Термопанелі" - Ефективне утеплення Вашого будинку!

"Термопанелі" - Ефективне утеплення Вашого будинку!
Утеплення будинку є актуальним з багатьох причин. Наприклад, в утепленому будинку тепло І, крім того, економляться кошти на обігрів будинку, адже в утепленому будинку потрібно витрачати менше енергії для підтримки потрібної температури, ніж у не утепленому. Відповідно, вибір як утеплити будинок має пряме відношення до балансу трьох речей:
Дійсно в будинку стане тепло після утеплення.
Вартість утеплення.
Економія коштів на обігрів будинку.
Причому перший пункт — це суб'єктивна оцінка, тоді як два других утворюють борються протилежності. І завдання кожної людини, який замислився, як утеплити будинок, буде зводитися до того, щоб вибрати ту можливість утеплити будинок, яка окупиться хоча б за час його життя. Тобто, наприклад, без утеплення будинку витрачається 100 умовних одиниць грошей на обігрів будинку в місяць. А після утеплення витрачається 50 у.е. грошей в місяць. Економія за місяць в два рази! Але чи буде ця економія економною, покаже, скільки було вкладено в утеплення будинку.
Так, припустимо, що на утеплення будинку було витрачено 1000 умовних одиниць грошей. Отже, за рахунок економії 50 у.е. в місяць витрати окупляться за 1000 : 50 = 20 місяців. І тільки після цього почнеться справжня економія.
Існує маса способів утеплити будинок. Серед них є як екологічні, ніяк не впливають на людину, і не-екологічні — потенційно або реально небезпечні для тих, хто живе в будинку. Тому до наших трьох пунктів на початку статті, на основі яких робиться вибір утеплювача, додається ще й четвертий — умовна безпека для людини, або екологічність.
Потрібно враховувати, що існує три способи передачі тепла:
Тверді тіла передають тепло з допомогою теплопровідності.
Рідини і гази передають тепло з допомогою конвекції.
Будь-які нагріті тіла передають тепло за допомогою інфрачервоного випромінювання.
Відповідно, на кожний з способів повинен бути свій антиспособ, який буде перешкоджати передачі тепла в кожному випадку, чим буде утеплювати будинок. Оскільки у будівництві будинку використовуються тверді матеріали, то перешкода конвекції нас не цікавить (хоча, якщо стіни з дірками, в які задуває повітря, то треба щось робити і з конвекцією). Залишаються перший і третій способи передачі тепла. З цим Нам допоможуть впорається "ТЕРМОПАНЕЛІ",".
Це «Золота середина» серед всіх матеріалів для утеплення та оздоблення фасадів. Зовні ми отримуємо прекрасний зовнішній вигляд, так як плитка має безліч різних фактур, що дозволяє виділити фундамент, кути, та й взагалі що завгодно, і міцну захист для стін, що дозволяє без побоювань притулити сходи. З нутрії отримуємо утеплення і звукоізоляцію.
"Термопанель" являє собою пінопласт, розміром 50х50 або 100х25 або 60х40 товщиною від 2 сантиметрів до 12 сантиметрів, або мінеральна вата товщиною від 5 сантиметрів з нанесеним цементно-піщаним покриттям, товщиною 10-15мм, з різним декоративним малюнком.
До кожного клієнта індивідуальний підхід!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner